Provizní plavby - Nápojové balíčky a balíčky dalších služeb
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

Costa Diadema - Francie, Španělsko, Baleáry, Itálie

8-denní plavba
strava: plná penze
od 19 740

Costa Victoria - Réunion, Mauritius, Seychely, Madagaskar

15-denní plavba
strava: plná penze
od 19 740
Jste zde: Provizní plavby Praktické info Nápojové balíčky a balíčky dalších služeb

Nápojové balíčky a balíčky dalších služeb

Dopřejte si maximální pohodlí a komfort a objednejte nápojový balíček. Pokud jste si plavbu objednali u příležitosti nějaké významné životní události, lze přiobjednat speciální slavnostní balíčky.

 

Na všech lodích jsou poskytované vynikající restaurační služby a naleznete zde celou řadu barů i vinotéky. Nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů je opravdu velice široká a nápoje lze na lodích vždy zakoupit. Jejich ceny se pohybují v relacích cen turistických středisek na pevnině. Platba za nápoje probíhá prostřednictvím palubní karty, tedy bezhotovostně.

 

Pokud si chcete užíto dovolenou opravdu bezstarostě a nepočítat uř útratu za nápoje, je možné si objednat nápojové balíčky.

 

Nápojové balíčky typu all inclusive

Takové balíčky zahrnují buď neomezené množství nápojů během jídla nebo neomezené množství nápojů kdekoliv na lodi. Pro takové balíčky platí zásada, že si je musí zakoupit všechny osoby z jedné rezervace.

Costa Cruises: balíček Happy, Premium
MSC: balíček Allergrissimo, Allegrisimo Premium, Cheers!

 

Nápojové balíčky ostatní

Druhým typem balíčků jsou nápoje podle druhů v předem přesně určeném počtu. Lze si tedy zakoupit například balíček minerálních vod, pivní balíček, směs nealkoholických nápojů, balíčky vybraných vín a podobně.  

 

Balíčky pro zvláštní příležitosti

Dovolenou na lodi si rádi užívají hosté v souvislosti s nějakým významným životním výročím. Lodní společnosti na to pamatují a připravily pro své klienty narozeninové, líbánkové, romantické a jubilejní balíčky.

 

Detailní informace k jednotlivým balíčkům a jejich aktuálním cenám vám podáme při rezervaci plavby.

Dále si dovolujeme upozornit na skutečnost, že k ceně nápojů a služeb je účtován servisní poplatek ve výši kolem 15%. Deatilní informace o položkách a službách zatížených tímto příplatkem zjistíte na palubě lodi.